Fil Hakkında

Merhaba öncelikle bizi merak ettiğiniz için teşekkür ederiz, bizi çok mutlu ettiğinizi söylemeliyiz. Biz, kendi içimizde öğrenci ve mezun olarak ikiye ayrılan bir grup genç reklam kafilesiyiz. Zihinlerimizde deli dolu fikirler vardı ve bunları Fil ismine yükledik. Fikirlerimizin hiçbiri Fil’e zarar vermiyor, Fil’i çok seviyoruz. Umarım sizlerde bizi çok seversiniz <3

İŞ BİRLİĞİ
30
+
PROJELER
45
+
left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
ADIM ADIM

PROFİL

İşte bir gün arkadaşlarla bir fikre kafa yoruyoruz. Dedik ki, niye bir isimle hareket etmiyoruz? Sonra baya konuştuk, konuştuk… Sohbet güzel ilerliyordu, kafa yorduğumuz fikri hallettik, notumuzu yazdık. Kendimize ProFil dedik

Website
Günümüzde potansiyel müşteriler, fiziksel danışmadan çok internetten hizmet sahiplerine ulaşmayı tercih etmektedir. Bir web siteniz yok mu?
PR - Reklam
Gerek fiziksel gerek sanal alemde, kısaca her meydanda! Mevcut müşterilerinize yenilerini eklemeyi düşünür müsünüz? Haydi Başlayalım!
Strateji
Kurum vizyonunuzu bir yol haritasına çevirelim. Markanız için bir strateji belirleyelim. Bu yolda adım atmaya hazır mısınız, öncelikle buna bakalım. Ne dersiniz?

İş nasıl başlar?

Güçlü Zemin Ayak Kaydırmaz
Sürecin başlangıcı stratejiye uygunluktur. Bu yüzden markanızı, strateji haritasına başlatmadan önce eksik ve tamamlanması gereken noktaları belirleriz.
Enerji ve İddia Kaynağı
Müşterilerinize sağladığınız enerji nasıl ve iddia kaynağımız nedir? Kalite, hız, ücret.
Kritik Unsurları Geliştirmek
süreç öncesinde belirlenen eksi yönler giderildi ise artık yola koyulabiliriz.
Mesaj gönder
1
ProFil Reklam Ajansı
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?